ACADEMY

CEDİ OSMAN ACADEMY

Osman ailesi tarafından Türk basketboluna hizmet etmek, basketbol oynayan veya oynamak isteyen sporcuların gelişimlerine saha içi ve saha dışı katkı sağlamak amacıyla kurulan bir organizasyondur. Cedi ve Caner Osman'ın kuruculuğunu üstlendiği bu basketbol akademi, Türkiye'nin en iyi ve en büyük projeleri arasında olmak adına yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

2018 Basketbol Gelişim Kampı ile başlayan bu organizasyonun devamında 2019 Basketbol Gelişim Kampı, tamamı burslu sporculardan oluşan Cedi Osman Basketbol Kulübü altyapısı ve Türkiye'nin bir çok yerinde bulunan Basketbol Okulları projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Tüm bu organizasyonların yanında, farklı kulüplerde oynayan sporculara da bireysel gelişim antrenmanı desteği vererek basketbol adına güzel adımlar, eğitimler devam etmektedir.

Cedi Osman ve Cedi Osman Academy 2019 yaz döneminde sokak basketboluna destek verebilmek ve eski günleri tekrar canlandırabilmek adına Yenibosna, Ataköy, Caddebostan ve Ankara'da etkinlikler düzenlemiş ve bu etkinliklere gelen binlerce basketbol sever ile Cedi Osman bir araya gelip sohbet etme şansını yakalamıştır. Bolu'da ve Düzce'de basketbol oynayan gençleri de ziyaret eden Cedi Osman ve Cedi Osman Academy Türkiye’deki bir çok basketbol emekçisine destek vermeye devam edecektir.

ALT YAPI

  • Alt Yapı U10 Takımı
  • Alt Yapı U14 Takımı
  • Alt Yapı U16 Takımı
  • Alt Yapı U18 Takımı

Eğitim Kampları

Performance Camp

Cedi Osman Academy olarak altyapıda ve A takım seviyesindeki sporcuların bireysel gelişimlerine destek vermek adına yapılan çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalarda bir sporcunun ihtiyacı olan saha içi ve saha dışı bir çok eğitim programı uygulanmaktadır.

Bireysel gelişim çalışmaları altyapı antrenörleri eşliğinde yapılmaktadır. Projemize dahil olmak isteyen sporcular
0 533 642 16 16' yı arayabilir.

PİZZA BULLS CO BASKET

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ