ACADEMY

CO Academy Kadıköy Şubesi

Cedi Osman Academy Kadıköy Şubesi olarak pedagojik formasyona sahip ve alanında uzman antrenörlerimizle eğitim vermekteyiz.

Amacımız; çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine maksimum ölçüde katkıda bulunmak, çabuk ve doğru karar verme yetilerini geliştirmek, özgüvenleri ve mücadele ruhları yüksek bireyler olmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda 2009 yılından bu yana Caan Spor Kulübü adı altında sürdürmekte olduğumuz 4-17 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol ve jimnastik branşlarında eğitimlerimize ve gerek ulusal gerekse uluslararası kamp faaliyetlerimize devam etmekte, 2019 yılı itibari ile Cedi Osman Academy ile ortak hedefler doğrultusunda basketbolda yeni bir yapılanmaya gitmekteyiz.

Türk basketbolunun en önemli isimlerinden olan Cedi Osman’ın kurmuş olduğu akademinin, çocukların hem sportif hemde akademik anlamda maksimum donanıma ulaşmaları vizyonuyla geleceğimizi şekillendireceğinin bilincindeyiz.

İstanbul Ataşehir bölgesinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Cep Tel : 0 (531) 988 16 16

Ofis Tel : 0 (216) 450 29 79

Adres: Tanzimat Sk. No:55 Göztepe Kadıköy İstanbul (İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu)

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ