ACADEMY

CO Academy Beylikdüzü Şubesi

Cedi Osman Academy Beylikdüzü şubesi olarak alanında uzman antrenör kadromuzla eğitim vermekteyiz.

Fair play ruhuyla disiplinli, kaliteli ve spor ahlakıyla birlikte mücadele eden sporcular yetiştirmek ilk hedefimizdir. Amacımız, Türkiye ve Milli Takımlar düzeyinde oyuncular yetiştirmektir. Cedi Osman Academy Beylikdüzü şubesi olarak 5-17 yaş aralığındaki erkek-kız sporculara hafta içi ve hafta sonu olmak üzere Beylikdüzü Vizyon Kolej'inde eğitim vermeye devam etmekteyiz. Antrenmanlarımız, 4 kişilik antrenör ekibimiz ile 16 kişilik oyuncu gruplarından oluşmaktadır.

Ayrıca merkez şubemizce diyetisyenimiz ve psikoloğumuz tarafından hazırlanıp, bizlere yollanan yazılı ve görsel sunumları sporcularımıza ulaştırmaktayız. Sporcularımızın antropometrik ölçümleri 45 günlük periyotlar halinde yapılarak, velilerimize bilgilendirme yapılmaktadır. Oyuncularımız, Cedi Osman Academy merkezi tarafından düzenlenen yaz kampları ve gelişim kamplarına da katılabilir, bu kamplarda Cedi Osman ile tanışma fırsatı yakalayabilirler.

Kısa vadede oluşturulan takımlarımızla bu sene özel turnuvalarda mücadelemiz devam etmektedir ve önümüzdeki sezon hedefimiz ise Türkiye Basketbol Ligi’nde adımızı duyurmaktır.

İstanbul Beylikdüzü bölgesinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 0538 429 16 16

Adres: Vizyon Koleji Beylikdüzü Marina Kampüsü Marmara Mahallesi, Hürriyet Bulvarı No:239 Beylikdüzü / İstanbul

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ