ACADEMY

CO Academy Bahçelievler Şubesi

Cedi Osman Academy Bahçelievler şubesi olarak ilk amacımız eğitim almaya gelen çocuklarımıza spor ahlakı verebilmek, basketbolu sevdirip hayatlarında benimsemelerini sağlamaktır.

Şubemizde 6-16 yaş aralığında kız - erkek sporcular eğitim almakta olup, 14 kişilik gruplar halinde hafta içi ve hafta sonu çalışmalarımızı yapmaktayız. Antrenmanlarımızda en az iki antrenör eşlik ederek sporcuların gelişimi için gerekli tüm desteği vermekteyiz. Yaş gruplarımıza göre resmi ve özel turnuvalarda mücadele ederek sporcularımızın tecrüce kazanmaları gerekli desteği vermekteyiz. Bu sezon şubemiz Cedi Osman Academy altyapısına 6 sporcu kazandırarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

İlerleyen dönemde altyapıya ve türk basketboluna kazandırdığımız sporcuların sayısının artacağından hiç şüphemiz yoktur. Cedi Osman ‘da şubemizi dönem dönem ziyaret ederek çalışmalarımızı yakında takip etmek ve gerekli desteği vermektedir.

Bahçelievler şubemiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki numaradan ve sosyal medya hesabımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Şube Tel.: 0533 701 16 16

Adres: Basın Sitesi Radyum Sokak No:21 Bahçelievler İstanbul Bahçelievler Aka Koleji Spor Salonu

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ