ACADEMY

CO Academy Ataşehir Şubesi

Cedi Osman Academy Ataşehir Şubesi olarak pedagojik formasyona sahip ve alanında uzman antrenörlerimizle eğitim vermekteyiz

Amacımız; çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine maksimum ölçüde katkıda bulunmak, çabuk ve doğru karar verme yetilerini geliştirmek, özgüvenleri ve mücadele ruhları yüksek bireyler olmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda 2009 yılından bu yana Caan Spor Kulübü adı altında sürdürmekte olduğumuz 4-17 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol ve jimnastik branşlarında eğitimlerimize ve gerek ulusal gerekse uluslararası kamp faaliyetlerimize devam etmekte, 2019 yılı itibari ile Cedi Osman Academy ile ortak hedefler doğrultusunda basketbolda yeni bir yapılanmaya gitmekteyiz.

ürk basketbolunun en önemli isimlerinden olan Cedi Osman’ın kurmuş olduğu akademinin, çocukların hem sportif hemde akademik anlamda maksimum donanıma ulaşmaları vizyonuyla geleceğimizi şekillendireceğinin bilincindeyiz.

İstanbul Ataşehir bölgesinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Cep Tel: 0 (534) 747 16 16

Ofis Tel: 0 (216) 450 29 79

Adres: Karslı Ahmet Cad. No:60 İçerenköy Ataşehir İstanbul (Hasan Leyli Ortaokulu Spor Salonu)

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ