ACADEMY

CO Academy Eskişehir Şubesi

Cedi Osman Academy Eskişehir olarak, Türk basketbolunun yükselen değeri olan Cedi Osman Academy'nin disiplinli, kaliteli ve spor ahlakıyla birlikte fair play ruhuyla mücadele eden sporcular yetiştirmek adına Eskişehir'de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız Eskişehir basketbolundan yeni yetenekler çıkartıp Türk basketboluna, topluma yararlı bireyler kazandırmaktır. Cedi Osman Academy Eskişehir olarak 5-18 yaş aralığında kız ve erkek sporcularla antrenmanlarımızı hafta içi ve hafta sonu belirlenen saatlerde alanında uzman, donanımlı ve Türkiye Basketbol Federasyonu lisanslı antrenörleri eşliğinde gerçekleşmektedir. Antrenmanlarımız Odunpazarı / Vadişehir konumunda bulunan Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılmaktadır.

Cedi Osman Academy Eskişehir'de sporcuların gelişimi düzenli olarak takip edilmekte en iyi performansı alabilmek adına gerekli ölçümler yapılmaktadır. Sporcularımızın belirli aralıklarla fiziksel ve performans ölçümleri yapılır, ölçümler sonucunda en doğru antrenman programı hazırlanıp performansı en iyi seviyeye çıkartmak hedeflenir. Antrenmanlarımız 16 kişilik gruplar halinde yapılır. Antrenman esnasında sahada 3 coach hazır bulunur.

Cedi Osman Academy Eskişehir'de ayrıca aylık olarak merkez şubemizce diyetisyenimiz ve psikoloğumuz tarafından hazırlanan yazılı ve görsel sunumları sporcularımıza ulaştırılır. Sporcularımızın ve velilerimizin daha etkili iletişimi, beraberlikleri için sosyal etkinliklerimiz ve ailelerinde katıldığı antrenmanlarımızda yapılmaktadır. Cedi Osman Academy merkezi tarafından yapılan yaz kampları ve gelişim kamplarına da Cedi Osman Academy Eskişehir sporcuları katılabilir bu kamplarda Cedi Osman ile tanışma fırsatı da yakalayabilirler.

Cedi Osman Academy Eskişehir sporcularımızın tecrübe kazanmaları amaçlı hazırlık maçları düzenlenip o heyecanı yaşamaları sağlanmaktadır.Müsabaka seviyesine ulaşan sporcularımız kendilerine ait yaş gruplarında Eskişehir Şehir Koleji Spor Kulübü adıyla Türkiye Basketbol Liglerinde lisanslı basketbolcu olarak mücadele etmektedirler.

Detaylı bilgi için 0541 691 16 16 numaralı telefondan ve @coacademyeskisehir hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ