ACADEMY

CO Academy Diyarbakır Şubesi

Cedi Osman Academy Diyarbakır Şubesi olarak Cedi Osman Academy merkezimizinin saygınlığına ve spora bakış acılarına bağlı kalarak, disiplin ön planda olacak şekilde ülkemiz basketboluna ve topluma yararlı bireyler yetiştirme isteğiyle Diyarbakır da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çalışmalarımız Uzman Antrenör Kadrosu ile yapılmaktadır. Cedi Osman Academy Diyarbakır olarak Antrenmanlarımız 5-18 yaş arası kız ve erkek sporcularla hafta sonları (cumartesi - pazar) Diyarbakır Bilnet Koleji Spor Salonunda yapılmaktadır. Antrenmanları 4 kişilik antrenman ekibimiz ve 13 kişilik oyuncu gruplarından oluşmaktadır. Sporcularımızın antropometrik ölçümleri 45 günlük periyotlamalar şeklinde tekrarlanarak gelişim raporu oluşturulup velilerimize bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Ayrıca SPORCULARIMIZIN her birine, ekibimizle çalışan Diyetisyen desteği ile Sporcu Beslenmesi üzerine gerekli bilgilendirmeler periyotlar halinde yapılır. Belirli dönemlerde sadece Academy öğrencileri ve velilerimize saha dışı eğitimler düzenlenmektedir. Cedi Osman Academy Diyarbakır olarak Diyarbakır Basketbol Spor Kulübümuz bünyemizde mevcuttur. Sporcularımızın gelişimi için TBF Liglerine aktif katılım saglamaktayiz.

2019-2020 sezonu içerisinde u18 genç kız Takımımız Diyarbakır Şampiyonluğu kazanmış devamında Bölge Şampiyonasıni da kazanarak kurumumuzu Türkiye Anadolu Şampiyonası’nda temsil edecektir. Ayrıca yeni kurulan U-18 erkek ve u-16 Erkek Takımlarımız kendi kategorilerinde ilk 3 e girme başarısı göstermişlerdir. U12-U11 takımlarımızda çalışmalara devam etmektedir. Cedi Osman Academy Diyarbakır olarak. Fair play ve kazanma ruhuyla eğitmeye çalıştığımız sporcularımızı Türkiye’nin temel prensiplerine bağlı kalarak sporcularımızı en üst seviyeye taşımaya çalışmaktayız.

Detaylı bilgi için @coacademydiyarbakirr adresinden ve 0546 513 16 16 numaralı telefondan veya Diyarbakır Kantar Kavşağı Bilnet Koleji Spor salonunda bulunan satış ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ