ACADEMY

CO Academy Aydın Şubesi

Cedi Osman Academy Aydın olarak, güçlü ve dinamik kadromuz ile Cedi Osman Academy’nin tüm Türkiye’de uyguladığı öncü eğitim anlayışını Aydın’da en iyi şekilde temsil ederek basketbol eğitiminin doğru adresi olmaya devam ediyoruz.

Antrenmanlarımızı hafta sonları, çok merkezi bir konumda olan Aydın Fen Lisesi Spor Salonu’nda yapıyoruz. Kız ve erkek 6-17 yaş arası sporcularla çalışıyoruz.

Cedi Osman Academy Aydın'da sporcularımız yaş, performans ve fiziksel özelliklerine göre ayrılan gruplarda çalışmalarını yapıyorlar. Yıl boyunca devam eden programımızda, antrenörlerimiz tarafından tüm sporcularımız için düzenli olarak rapor tutuluyor. Gruplarımızı antrenman verimini yüksek tutmak maksadıyla 16 sporcuyla sınırlandırıyor ve antrenmanlarımızı en az 2 coach eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Cedi Osman Academy olarak belirli aralıklarla diyetisyen, psikolog ve eğitimciler tarafından sporcularımıza eğitimler sağlıyor, dijital ve matbu içerikler sunuyoruz. Saha içi ve saha dışı eğitimlerimizin haricinde arkadaşlık ilişkilerine çok önem veriyor ve hem sporcularımız hem de velilerimizle beraber sıkça sosyal aktivitelerde bulunuyoruz. Aylık ve dönemlik kayıt seçenekleri ile birlikte kartla ödeme olanağı ile de velilerimize olabilecek en kolay yöntemleri seçenek olarak sunuyoruz.

Sporcularımızı müsabaka performansına getirerek Efeler Gelişim Spor Kulübü adıyla TBF liglerinde ve özel turnuvalarda lisanslı olarak mücadeleye çıkartıyoruz.

Detaylı bilgi almak için 0552 497 16 16 numaralı telefonumuzdan ve @coacademyaydin hesabımızdan bize ulaşabilir veya Efeler/Aydın’da bulunan kayıt ofisimizde misafirimiz olabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgileri

SPONSORLARIMIZ