ACADEMY

CEDİ OSMAN ACADEMY

Osman ailesi tarafından Türk basketboluna hizmet etmek, basketbol oynayan veya oynamak isteyen sporcuların gelişimlerine saha içi ve saha dışı katkı sağlamak amacıyla kurulan bir organizasyondur. Cedi ve Caner Osman'ın kuruculuğunu üstlendiği bu basketbol akademi, Türkiye'nin en iyi ve en büyük projeleri arasında olmak adına yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

2018 Basketbol Gelişim Kampı ile başlayan bu organizasyonun devamında 2019 Basketbol Gelişim Kampı, tamamı burslu sporculardan oluşan Cedi Osman Basketbol Kulübü altyapısı ve Türkiye'nin bir çok yerinde bulunan Basketbol Okulları projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Tüm bu organizasyonların yanında, farklı kulüplerde oynayan sporculara da bireysel gelişim antrenmanı desteği vererek basketbol adına güzel adımlar, eğitimler devam etmektedir.

Cedi Osman ve Cedi Osman Academy 2019 yaz döneminde sokak basketboluna destek verebilmek ve eski günleri tekrar canlandırabilmek adına Yenibosna, Ataköy, Caddebostan ve Ankara'da etkinlikler düzenlemiş ve bu etkinliklere gelen binlerce basketbol sever ile Cedi Osman bir araya gelip sohbet etme şansını yakalamıştır. Bolu'da ve Düzce'de basketbol oynayan gençleri de ziyaret eden Cedi Osman ve Cedi Osman Academy Türkiye’deki bir çok basketbol emekçisine destek vermeye devam edecektir.

SPORCU BİLGİ FORMU

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için lütfen videonuzun linkini paylaşın.

SPORCU AİLE BİLGİLERİ

BAŞVURU YAPILAN ETKİNLİK

SPONSORLARIMIZ

İletişim Bilgileri